Eladó ipari telek - Gyál

KAPCSOLAT
Osadcow Gergely

+36 30 990

osadcow.gergely@

Az időpont kérés naptár ikonja
IDŐPONTOT KÉREK
A visszahívás kérés telefon ikonja egy azt körbe ölelő nyíllal

Telek terület

4000 m²

Ingatlan azonosító:
7389_leebesfia

Pest megye, Gyál

Irányár

129.99 M Ft + Áfa
(32.5 E Ft/㎡) + Áfa

Telek terület

4000 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
Gyáli Tesco raktárbázis mellett kistelkes Gksz-1 ipari övezetben lévő ÚJ parcellázású 4363 nm építési telek eladó! Az ipartelepet feltáró - portaszolgálattal is ellátott, közműves - aszfalt szervízút az M5 autópálya csomópontjától 2km-re található. A telkeken 45% beépítés mellett max. 6,5m magas felépítmények létesíthetők. Ne késlekedjen, már csak 1 db telek maradt! A telkek megvételéhez vállalkozásfejlesztési hitel igényelhető! Irányár: 129,99 millió Ft-tól [LC7389]

INGATLAN ADATAI

Ingatlan jellege
telek
Telek terület
4000 m²

Osadcow Gergely

+36 30 990 0409

osadcow.gergely@gmail.com

KAPCSOLAT
Osadcow Gergely

+36 30 990

Telek terület

4000 m²